Sledovat film Ztraceni v lásce online

Přehrajte si film Ztraceni v lásce HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Ztraceni v lásce na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Ztraceni v lásce   Sledovat Ztraceni v lásce online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Jennifer Devoldere
Hrají a postavy:
Mélanie Laurentová (Chloe), Justin Bartha (Jack), Valérie Benguiguiová (Myriam), Billy Boyd (Rufus), Maurice Bénichou (Le réceptionniste / Receptionist), Géraldine Nakache (Josée)
Země:
Kanada, Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Chloé sice žije v Paříži, ale má kolem sebe jen samé podivné existence: dotěrného souseda, oplzlého kolegu, chlápka ve videopůjčovně, který má vždy rady na rozdávání ... To není život úplně podle jejích představ. Pak ale najde kufr, který patří americkému turistovi Jackovi, a zdá se, že se vše obrací k lepšímu. V kufru totiž Chloe objeví celou řadu překvapení ... příjemných i tak trochu nečekaných.... Přestože ho ještě ani nezahlédla, uvěří, že Jack musí být muž jejího života! Je odhodlaná podstoupit jakékoli strádání a útrapy, aby ho našla. Jejich romantický vztah se rodí z nečekaných setkání, provázených řadou nehod a nedorozumění.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski