Sledovat film Zredigováno online

Přehrajte si film Zredigováno online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1080 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, válečný Zredigováno na !
  Trailer k filmu Zredigováno   Sledovat Zredigováno online
Žánr:
drama, krimi, válečný
Režie:
Brian De Palma
Hrají a postavy:
Izzy Diaz (Angel Salazar), Rob Devaney (právník McCoy), Ty Jones (major seržant Jim Sweet), Anas Wellman (voják), Mike Figueroa (seržant Vazques), Yanal Kassay (voják)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2007
Popis:
Šokující příběh několika amerických vojáků bojujících v Iráku.

Válka v Iráku, která v dnešní době působí jako všudypřítomný symbol toho, kam až klesly USA, se stala výzvou pro politicky angažované umělce. Jak se dá srozumitelně popsat něco, co nemá jasné řešení, žádnou únikovou strategii či nadějný konec? Radikální přístup zvolil známý americký režisér Brian De Palma a natočil nekompromisní a temperamentního film. Redigováno působí zároveň rozhořčeně a uspěchaně jako žhavý Youtube klip, a zároveň ďábelsky vypočítavě jako práce ostříleného mistra. Vedle ústřední skandální scény (znásilnění a vražda patnáctileté irácké dívky) obsahuje snímek ještě celou řadu rozličných vizuálních prvků, jako jsou bezpečnostní kamery, internetová streamovaná videa, chatové diskuse, televizní reportáže či estetizovaný francouzský dokument - všechny mají naznačovat, že se jedná o neinscenovaný, nalezený materiál (found footage). Redigováno může působit zkráceně, úsečně a studeně, ale zároveň působí živě, jako skutečný zápas filmaře s tím, jak naložit s obrazy války; zápas filmaře, který rozumí záležitostem vizuální mediace a manipulace stejně jako kdokoli z oboru. Film tak není tolik o irácké válce samotné, jako o způsobu, jakým je nám dovoleno ji vnímat.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski