Sledovat film Zpověď královny střední školy online

Přehrajte si film Zpověď královny střední školy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1401 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zpověď královny střední školy
  Trailer k filmu Zpověď královny střední školy   Sledovat Zpověď královny střední školy online
Žánr:
Komedie
Režie:
Sara Sugarman
Hrají a postavy:
Lindsay Lohanová (Mary Elizabeth Cep/Lola), Adam Garcia (Stu), Glenne Headlyová (Karen), Alison Pillová (Ella), Eli Marienthal (Sam), Carol Kaneová (Slečna Baggoli)
Scénář:
Dyan Sheldon, Gail Parent
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Lola musela opustit svou starou školu, na níž byla hvězdou. A prosadit se na nové střední zpět na pozici jedničky není vůbec jednoduché...

Lola žije s rodiči v New Zorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím.
Hodnocení:
46 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko