Film
Zoolander

Film Zoolander
  Trailer k filmu Zoolander Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

3% tuku, 1% mozkové aktivity.
Derek Zoolander předpokládá že po čtvrté zvítězí v soutěži o nejlepší mužský model roku, ale je přemožen mužem z neznáma - Hanselem, a tak se jeho svět ocitne v troskách. Derek je zdrcen neúprosnou realitou a musí nyní hledat jiný smysl svého života, než jaký měl doposud. Z toho důvodu se vrací ke svým kořenům do jižního New Jersey a hodlá pracovat v dole jako jeho otec a bratři. Na neštěstí však dělnického otce vůbec nepotěší Derekův návrat. Vždy se trochu styděl za jeho profesi, která se vůbec neslučuje s představami o chlapské práci. Fakt, že je Derek vlastně takto odmítnut rodinou, ho přivádí zpět na Manhattan, kde však na každém kroku cítí přítomnost svého rivala Hansela. Obě hvězdy se utkají na přehlídkovém molu, aby jednou pro vždy určili, kdo z nich obou je lepší - a tím současně získávají respekt jednoho ke druhému.

Žánr: Komedie
Režie: Ben Stiller
Hrají a postavy: Ben Stiller (Derek Zoolander), Owen Wilson (Hansel), Christine Taylorová (Matilda Jeffriesová), Will Ferrell (Jacobim Mugatu), Milla Jovovichová (Katinka), Jerry Stiller (Maury Ballstein)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська