Film Zoolander No. 2: The Magnum Edition

Sledovat film
Zoolander No. 2: The Magnum Edition
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zoolander je zpátky. Tajemný vrah se pustil do likvidace nejkrásnějších lidí na světě a nádherná agentka Interpolu Valentina Valencia zjišťuje, že klíč k vraždám musí hledat u bývalých modelů Dereka a Hansela. Oba jsou proto najati na přísně tajnou misi: vrátit se do světa módy, získat zpět zašlou slávu a všechno vyřešit. Jediné, co jim stojí v cestě, je zločinný génius Mugatu a jeho prohnilá módní chráněnka. Připravte se na nebezpečně sexy dobrodružství ve skvělé komedii, která se s přehledem vyrovná původní "klasice"!

Žánr: Komedie
Režie: Ben Stiller
Hrají a postavy: Justin Bieber (Justin Bieber), Jon Daly (Agent Filippo), Penélope Cruzová (Valentina), Ben Stiller (Derek Zoolander), Katie Couricová (Katie Couric), Amy Stillerová (Mom Tourist)
Scénář: Ben Stiller, Justin Theroux, Nicholas Stoller, John Hamburg, Drake Sather
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 47 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko