Sledovat film Żołnierze kosmosu online

Přehrajte si film Żołnierze kosmosu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, sci-fi Żołnierze kosmosu na !
  Trailer k filmu Żołnierze kosmosu   Sledovat Żołnierze kosmosu online
Žánr:
akční, dobrodružný, sci-fi
Režie:
Paul Verhoeven
Hrají a postavy:
Casper Van Dien (Johnny Rico), Dina Meyerová (Dizzy Floresová), Denise Richardsová (Carmen Ibanezová), Jake Busey (Ace Levy), Neil Patrick Harris (Carl Jenkins), Clancy Brown (Zim)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Nepřítel, který nebere zajatce. Rozhodující bitva o existenci lidstva začíná!

Nadáni obrovskou silou a odolností Brouci obsazují různé planety ve vesmíru a ohrožují i Zemi. Proto je proti nim vyslána elitní vojenská jednotka Federální služby, do jejíchž služeb vstoupil jako dobrovolník i mladý Johnny Rico. Díky tvrdému výcviku se z rozmazleného bohatého mladíka stává dokonalý voják, který kromě válčení řeší také vztah ke dvěma bývalým spolužačkám - k milované Carmen, z níž se stane pilotka vesmírných lodí, a k milující Dizzi, která statečně bojuje po jeho boku. Režisér Verhoeven, autor známé sci-fi Total Recall, natočil společně s týmem špičkových odborníků strhující akční sci-fi s dosud nevídanými efekty, která patří k technickým vrcholům jednoho ze současných trendů tohoto populárního filmového žánru!
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski