Sledovat film Znásilnění online

Přehrajte si film Znásilnění online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Thriller, Drama Znásilnění na !
  Trailer k filmu Znásilnění   Sledovat Znásilnění online
Žánr:
Thriller, Drama
Režie:
Jonathan Kaplan
Hrají a postavy:
Kelly McGillisová (Kathryn Murphyová), Jodie Fosterová (Sarah Tobiasová), Bernie Coulson (Ken Joyce), Leo Rossi (Cliff Albrect), Ann Hearnová (Sally Fraserová), Carmen Argenziano (D.A. Paul Rudolph)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
1988
Popis:
Jodie Foster v hlavní roli amerického soudního dramatu o znásilnění mladé dívky, o vině, lhostejnosti, odpovědnosti a svědomí.

Mladou servírku Sáru brutálně znásilní tři muži. Obžalovaní postaví svou obhajobu na tvrzení, že je podnapilé a vyzývavě se chovající děvče, které má navíc i záznam v trestním rejsříku, vyprovokovalo. Mladá prokurátorka Murphyová se jen těžce zbavuje nedůvěry vůči Saře, když tato navíc dodatečně přizná, že před vstupem do baru, ve kterém došlo za hlasité podpory "povzbuzujících diváků" k znásilnění, kouřila marihuanu. Šance na spravedlivé potrestání viníků je sotva 50-procentní...
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski