Sledovat film Znamení online

Přehrajte si film Znamení HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, science fiction, thriller Znamení na HBO2!
  Trailer k filmu Znamení   Sledovat Znamení online
Žánr:
drama, science fiction, thriller
Režie:
M. Night Shyamalan
Hrají a postavy:
Mel Gibson (Graham Hess), Joaquin Phoenix (Merrill Hess), Rory Culkin (Morgan Hess), Abigail Breslinová (Bo Hessová), Cherry Jonesová, M. Night Shyamalan (Ray Reddy)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Nepotřebujete Šestý smysl. Nemusíte být Vyvolení! Stačí, když vám dají Znamení!

Všechno, co si farmář Graham Hess doposud myslel o tomto světě, se změní v okamžiku, kdy objeví na svém poli zvláštní poselství - složitý obrazec z kruhů a čar, vyrytý do kukuřičného lánu. Skutečnosti, které odhalí během vyšetřování tohoto tajemství, navždy změní životy jeho bratra a dětí. Scénárista a režisér M. Night Shyalaman přichází s unikátním příběhem, který se dotýká fenoménu záhadných obrazců v polích a ukazuje, jaký vliv má tento zvláštní jev na jednoho muže a jeho rodinu.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski