Sledovat film Zloději a vyděrači online

Přehrajte si film Zloději a vyděrači online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie Zloději a vyděrači na !
  Trailer k filmu Zloději a vyděrači   Sledovat Zloději a vyděrači online
Žánr:
akční, drama, komedie
Režie:
Mel Smith
Hrají a postavy:
Minnie Driverová (Shannon), Mary McCormacková (Frances), Kevin McNally (Mason), Mark Williams (Tremaine), Danny Dyer (Danny), Michael Gambon (Kerrigan)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Netuší, že zloději, jež se kamarádky Shannon a Frances rozhodly vydírat, jsou nebezpeční kriminálníci. Jejich nebezpečná hra jim záhy otevře oči. Jak budou postupovat dál?

Kamarádky Shannon a Frances bydlí v Londýně. Frances je americká herečka, čekající na příležitost, zatímco Shannon pracuje jako zdravotní sestra na pohotovosti a žije s přítelem Rayem, který tráví život s mobilem u ucha a rádiovým skenerem po boku. Jednoho dne se dívky náhodou napíchnou na hovor, z něhož je zřejmé, že v sousedství se připravuje loupež. Policie považuje jejich oznámení za výmysl a tak se dívky rozhodnou, že budou zloděje vydírat. Netuší ovšem, že akci připravují opravdu nebezpeční kriminálníci, kteří jim nehodlají dát ani penny a chtějí se nežádoucích svědkyň zbavit jednou provždy. Nebezpečná hra s mnoha špinavými triky kamarádkám záhy otevře oči. Musí se rozhodnout, jak budou dál postupovat a nachystají gangsterům důmyslnou past...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski