Sledovat film Zlé časy online

Přehrajte si film Zlé časy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zlé časy
  Trailer k filmu Zlé časy   Sledovat Zlé časy online
Žánr:
Drama, Krimi, Sport
Režie:
Walter Hill
Hrají a postavy:
Charles Bronson (Chaney), James Coburn (Spencer 'Speed' Weed), Jill Irelandová (Lucy Simpsonová), Strother Martin (Poe), Margaret Blyeová (Gayleen Schoonoverová), Michael McGuire (Chick Gandil)
Země:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Těžké časy a tvrdé pěsti v americkém filmovém dramatu z období velké hospodářské krize.

Do Louisiany přijíždí osamělý a poněkud ošuměle vypadající muž. Když vyhledá prostředí pouličních zápasů, nabídne stroze své služby společníkovi Speedymu, který právě přišel o svého boxera a peníze. Muž se Speedymu představí jako Chaney a stejně jako rázně a rychle vstoupil do trhu nelegálních zápasů, stejně pádně a pohotově odrovná zdejšího boxerského šampiona. Udivený Speedy v postarším a nenápadném Chaneym spatří zlatý důl. Odjedou proto spolu do New Orleansu, ráje nelegálních sázek a tvrdých potyček, kde se společně utkávají holýma rukama jen ti nejlepší. Málomluvný muž bez minulosti se bude muset probít světem, kde panuje pouze jediný zákon: zákon přežití, a to bez ohledu na pravidla, jež tu neexistují, jistě, kromě jediného - zvítězit.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski