Sledovat film Zlatokopka online

Přehrajte si film Zlatokopka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, krimi, thriller Zlatokopka na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Zlatokopka   Sledovat Zlatokopka online
Žánr:
životopisný, krimi, thriller
Režie:
Peter Svatek
Hrají a postavy:
Gina Gershonová (Pat Allanson), Tom Barnett (Pete Gilbert), Tracy Ferenczová (Florence Hackett), Jessica Grecová (Angela), Michael D. Nye (Jeremy Reede)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2009
Popis:
Atraktivní Pat je nejen ctižádostivá, ale také bezcitná a sobecká sociopatka, která zlo skrývá pod maskou úsměvů. Neváhá bez milosti zničit každého, kdo se postaví do cesty jejím úmyslům. Dokonce i ty, kteří ji milují...

Vypočítavá Pat vždy toužila dostat se mezi společenskou smetánku. Podaří se jí to sňatkem s rozvedeným Tomem Allansonem, kterého vmanipuluje i do koupě domu nad jejich poměry a Tom musí řešit jak se dostat z finanční krize. U otce pomoc hledat nemůže, protože ho vždy považoval za lůzra a s matkou se odcizili. Snaží se vyhnout konfrontaci s otcem, ale přijde k tragédii a Tom se ocitne ve vězení. Patina touha po moci a prestiži stale roste a nabírá nebezpečný směr. Po sérii vražd začne být nápadné, že nikdo v Patině okolí není v bezpečí, pokud vše nevychází.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski