Sledovat film Zlatokopka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zlatokopka
  Trailer k filmu Zlatokopka   Sledovat 1550 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Krimi, Thriller
Režie:
Peter Svatek
Hrají a postavy:
Gina Gershonová (Pat Allanson), Tom Barnett (Pete Gilbert), Tracy Ferenczová (Florence Hackett), Jessica Grecová (Angela), Michael D. Nye (Jeremy Reede)
Scénář:
Ann Rule
Země:
Kanada
Rok výroby:
2009
Popis:
Atraktivní Pat je nejen ctižádostivá, ale také bezcitná a sobecká sociopatka, která zlo skrývá pod maskou úsměvů. Neváhá bez milosti zničit každého, kdo se postaví do cesty jejím úmyslům. Dokonce i ty, kteří ji milují...

Vypočítavá Pat vždy toužila dostat se mezi společenskou smetánku. Podaří se jí to sňatkem s rozvedeným Tomem Allansonem, kterého vmanipuluje i do koupě domu nad jejich poměry a Tom musí řešit jak se dostat z finanční krize. U otce pomoc hledat nemůže, protože ho vždy považoval za lůzra a s matkou se odcizili. Snaží se vyhnout konfrontaci s otcem, ale přijde k tragédii a Tom se ocitne ve vězení. Patina touha po moci a prestiži stale roste a nabírá nebezpečný směr. Po sérii vražd začne být nápadné, že nikdo v Patině okolí není v bezpečí, pokud vše nevychází.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko