Film Život pod vodou

Sledovat film
Život pod vodou
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bill Murray jako Steve Zissou odhaluje nejtemnější záhady oceánu a občas i lidských duší.
Seznamte se se Stevem Zissouem: legendárním podmořským badatelem, notorickým chvástalem a mužem, proslaveným po celém světě díky svým dokumentárním pořadům o bujném životě v modrých hlubinách. Slavnému oceánografovi však osud v poslední době příliš nepřeje - jeho nejlepšího přítele a dlouholetého spolupracovníka Estebana nedávno sežral hladový žralok jaguáří a o Zissouovi se začíná proslýchat, že pomalu ztrácí životní elán. V tom se však zničehonic objeví jižanský gentleman Ned Plimpton, který tvrdí, že by mohl - ale také nemusel - být Steveovým dlouho ztraceným synem, jehož nikdy neměl šanci poznat. Panovačný, egoistický a roztomile vykolejený Zissou je připraven natočit film, který svou velkolepostí překoná všechny jeho dosavadní dokumenty. Film, v němž se pomstí žraloku jaguářímu, stane se otcem a na několik prchlivých okamžiků znovu získá pocit vlastní výjimečnosti.

Žánr: Komedie, Drama, Dobrodružný
Režie: Wes Anderson
Hrají a postavy: Bill Murray (Steve Zissou), Owen Wilsonová (Ned Plimptonová), Owen Wilson (Ned Plimpton), Cate Blanchettová (Jane Winslett-Richardsonová), Anjelica Hustonová (Eleanor Zissouová), Willem Dafoe (Klaus Daimler)
Scénář: Wes Anderson, Noah Baumbach
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko