Sledovat film Život po životě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Život po životě
  Trailer k filmu Život po životě   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Thriller
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Cécile De Franceová (Marie Lelayová), Thierry Neuvic (Didier), Cyndi Mayo Davis (úředník hotelu Island), Lisa Griffiths (Stall Owner), Jessica Griffiths (islandská dívka), Ferguson Reid (zachránce)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Život po životě vypráví příběh tří lidí, které různým způsobem pronásleduje smrt. George je americký dělník, který má zvláštní napojení na život po životě. Na druhé straně světa blízké setkání se smrtí zcela otřese francouzskou novinářkou Marií. A když Marcusovi, londýnskému školákovi, zemře nejbližší osoba, potřebuje nutně odpovědi na otázky, které s odchodem milované osoby vyvstávají. Každý je na cestě za hledáním pravdy, jejich životy se protnou a navždy změní tím, v co věří, že by mohlo být - nebo musí být - po životě.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski