Sledovat film Život naruby online

Přehrajte si film Život naruby online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Život naruby na !
  Trailer k filmu Život naruby   Sledovat Život naruby online
Žánr:
drama
Režie:
Gillies MacKinnon
Hrají a postavy:
Steve Martin (Michael McCann), Gabriel Byrne (John Newland), Laura Linneyová (Nancy Newlandová), Catherine O'Haraová (April Simonová), Alana Austinová (Mathilda McCannová), Alyssa Austinová (Mathilda McCannová)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Steve Martin nachází před svým domem opuštěnou holčičku. Její matka je mrtvá, a tak oba osamělci spojí své životy - než se přihlásí dívčin otec...

Michael žije po rozvodu sám v dřevěném srubu ve Virginii, živí se výrobou nábytku a s nikým se nestýká. Jediným jeho potěšením je sbírka zlatých mincí. O tu ale brzy přijde - ukradne mu ji bratr kandidáta na senátora Johna Newlanda, Tonny. Předtím ještě stihl havarovat s vozem a zanechat v něm zraněnou dívku bez pomoci. Teď však beze stop zmizel a John se svými lidmi se snaží případ ututlat, aby mu bratrovo řádění nepoškodilo před volbami pověst. John je nakonec zvolen, tato aféra ale není jediná, kterou tají. S narkomankou Marshou má totiž dítě, na které jí po bratrovi Tonnym tajně posílal peníze. Marsha teď na peníze marně čeká, a tak vezme malou dcerku a rozjede se za Johnem, který právě oslavuje volební vítězství. Cestou se ale auto porouchá a Marsha už se silnými abstinenčními příznaky dojde z posledních sil k Michaelovu domku. Michael je překvapen, když ve srubu najde batole - běží ven, ale matka už je mrtvá. Michael se rozhodne, že se holčičku pokusí adoptovat...
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski