Sledovat film Život je zázrak online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Život je zázrak
  Trailer k filmu Život je zázrak   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Emir Kusturica
Hrají a postavy:
Slavko Stimac (Luka), Natasa Solaková (Sabaha), Vesna Trivalicová (Jadranka), Vuk Kostic (Miloš), Aleksandar Bercek (Postar Velja), Stribor Kusturica (Kapitán Aleksic)
Země:
Jugoslávie, Francie
Rok výroby:
2004
Popis:
Další šílená jízda Balkánem.

Luka staví železnici, oslavuje život, nevšímá si blížící se války. Nikdo do poslední chvíle nevěří, že skutečně začne. Luka dál žije ve svém drážním domku, žena mu utekla s maďarským hudebníkem. Kolem dopadají bomby, on jakoby si toho ani nevšímal. To se změní, jakmile je jeho syn Milos zajat. Naděje na vysvobození přichází v podobě muslimské rukojmí Sabahy určené k výměně za Milose. Než k výměně dojde, stane se z Luky Romeo a Sabahy Julie.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski