Sledovat film
Život je román
online

Film Život je román
  Trailer  k filmu Život je román
Přehrajte si film Život je román HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 323 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

V roce 1919 hledá hrabě Forbek na svém zámku společně se svými přáteli pocit trvalého stěstí, jehož mají zúčastnění dosáhnout úplným odloučením, vytěsněním minulosti a převýchovou smyslů. V roce 1982 sídlí ve stejném zámku výzkumný ústav zabývající se rozvojem imaginace. V téže době si tři děti vymýšlejí středověký příběh, ve kterém statečný princ vítězí nad tyranem a zajišťuje tak blaho pro svůj lid. Tyto tři navzájem provázané příběhy se odehrávají v různých dobách, nicméně mají společný cíl: hledání štěstí a lásky.

Originální název:

La Vie est un roman

Žánr: Komedie, Drama, Hudební
Režie: Alain Resnais
Hrají a postavy: Vittorio Gassman (Walter Guarini), Ruggero Raimondi (Comte Michel Forbek / Count Michel Forbek), Geraldine Chaplinová (Nora Winkleová), Fanny Ardantová (Livia Cerasquierová), Pierre Arditi (Robert Dufresne), Sabine Azémaová (Élisabeth Rousseauová)
Scénář: Jean Gruault
Země: Francie
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 28.11.2023 18:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina