Sledovat film Život je boj online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Život je boj
  Trailer k filmu Život je boj   Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama
Režie:
Dito Montiel
Hrají a postavy:
Channing Tatum (Shawn MacArthur), Terrence Howard (Harvey Boarden), Zulay Henaoová (Zulay Valezová), Michael Rivera (Ajax), Flaco Navaja (Ray Ray), Peter Anthony Tambakis (Z)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
O některé sny se vyplatí bojovat.

Život na newyorských ulicích je tvrdý. Zvlášť když v kapse nemáte ani cent. Dostáváte ránu za ranou a je jen na vás, jestli spršku direktů ustojíte, nebo ji dokonce začnete vracet. Talentovaný Channing Tatum si v akčním dramatu Dita Montiela Život je boj zahrál kluka, který se pokusil vlastní osud vyřídit K. O. systémem v hodně nerovném souboji. Shawn MacArthur, který si přijel do města ve stínu Sochy svobody splnit ten pravý Americký sen, si vydělává na živobytí pouličním prodejem padělaného zboží. Je to drsná škola, ve které musíte mít rychlé nohy, když se na rohu vynoří policisté, a ještě rychlejší ruce, když narazíte na konkurenci. Při jedné ruční výměně názorů uvidí Shawna podvodník s relativně dlouhými prsty Harvey Boarden a nabídne mu vstupenku do světa nelegálních pouličních zápasů ve volném stylu. Partnerství založená jen na vydělávání peněz obvykle nemají dlohou perspektivu. Shawn se ale od prvních zápasů prezentuje jako obrovský talent, který má šanci to ze špinavých sklepů nočních klubů dotáhnout až do nejvyšších pater manhattanských mrakodrapů, kde se lze před newyorskou smetánkou porvat za pohádkové peníze. Tahle verze splněného snu má ale pořádně ušmudlanou patinu, což si i Shawn záhy uvědomí. Ovšem opustit tenhle klub elitních rváčů je mnohonásobně těžší než do něj vstoupit. Režisér Dito Montiel se s hvězdou svého filmu, Channingem Tatumem, sešel při natáčení dramatu z newyorských ulic Průvodce k rozpoznání tvých svatých, za který získal režijní cenu na prestižním festivalu v Sundance. "Channing je fyzicky velmi disponovaný, zároveň je to skvělý herec. Abychom to spojili, vymyslel jsem příběh o klukovi, který se účastní nelegálních zápasů," říká režisér. V jeho filmu znovu skvěle fungují přednosti, které zdobily už předchozí, cenami ověnčený snímek. Dokonalá znalost terénu, věrné přenesení života odvrácené strany velkoměsta na plátno a důraz na realističnost, jenž z příběhu, který mohl být standardní hollywoodskou pohádkou, vykřesal syrové a velmi autentické akční drama, které by ale mělo být atraktivní i pro něžnou část publika, právě díky Tatumovi, hvězdě tanečních filmů Let´s Dance, a také kvůli romanci, která má jeho postavu motivovat k odchodu z pekla surových rvaček.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko