Sledovat film Žij rychle! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Žij rychle!
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Kari Skogland
Hrají a postavy:
Taryn Manningová (Sage Rion), Romano Orzari (Eddie Rindall), Mike Lombardi (Oliver 'Fitz' Fitzgerald), Genelle Williamsová (Brenna), Christian Campbell (John Larch), Tony Calabretta (Mitch Murray)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Sage je drsná holka ulice, která nemá problém vyřídit kohokoliv nebo rozjet výnosné loupeže. Tentokrát jí ale začne opravdu téct do bot. Ukradla totiž vzácné auto-veterána špatnému chlápkovi. Opravdu špatnému chlápkovi... Dj Larch je totiž mimo jiné i sériový vrah, který si rád zaznamenává výkřiky svých obětí a pak je přimíchává do své hudby. Dostane každou holku a Sage je další na jeho seznamu.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski