Sledovat film Ziarno prawdy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ziarno prawdy
  Sledovat 1444 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Thriller
Režie:
Borys Lankosz
Hrají a postavy:
Robert Wieckiewicz (Teodor Szacki), Jerzy Trela (Leon Wilczur), Magdalena Walach (Barbara Sobieraj), Aleksandra Hamkalo (Klara), Joanna Sydor (Elzbieta Budnik), Krzysztof Pieczynski (Grzegorz Budnik)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Cynický Teodor Szacki býval prominentním varšavským prokurátorem, vrcholnou kariéru vyšetřovatele však nedávno zaměnil za poklidný život v provinční Sandoměři. Maloměstská idyla se mu ale rozplyne ve chvíli, kdy objeví mrtvolu rituálně zavražděné ženy. Okoralý muž se pouští do vyšetřování, které ale naráží na hradbu mýtů a tajemství. Poté, co dojde k další rituální vraždě, začíná pro elitního vyšetřovatele nejen souboj s časem, ale i s antisemitskou psychózou, která brzy začne pohlcovat místní obyvatele. Případ plný nedůvěryhodných svědků, falešných stop a všudypřítomných podezření jej přivede do středověkého městského podzemí, které skrývá děsivé svědectví. Vyřešit všechny zločiny prokurátorovi pomůže studium knih o okultních rituálech a historii města, ale také porozumění polsko-židovským vztahům a nevyřízeným účtům místní domobrany. Racionální úsudek ale Szackému kalí rozvodové řízení, křehké vztahy s místními detektivy, veřejností či s médii i věčné hádky s mladou milenkou.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko