Sledovat film Žhavé výstřely 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Žhavé výstřely 2
  Trailer k filmu Žhavé výstřely 2   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, parodie, Válečný
Režie:
Jim Abrahams
Hrají a postavy:
Charlie Sheen (Topper Harley), Lloyd Bridges (Tug Benson), Valeria Golinová (Ramada Rodham Hayman), Richard Crenna (Col. Denton Walters), Brenda Bakkeová (Michelle Rodham Huddleston), Miguel Ferrer (Harbinger)
Scénář:
Jim Abrahams, Pat Proft
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Machr Harley opět v akci, a to v pokračování mimořádně úspěšné parodie.

Topper Harley žije v pánském klášteře, jeho nezpůsobilý ex-velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí. Topper je jediný muž, který to může dokázat, ale příliš se váže na svou ex-přítelkyni, než aby šel podruhé do akce - dokud ho krásná agentka CIA nedostane znovu do sedla. Harley a jeho Žhavé výstřely podnikají zábavnou misi na život a na smrt, misi ve stopách akce a napětí, nastražených léček a parodií na veškeré filmové klasiky, kde unikne zesměšnění jen málokterá známá filmová tvář.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko