Sledovat film Žhavé výstřely 2 online

Přehrajte si film Žhavé výstřely 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, parodie, válečný Žhavé výstřely 2 na !
  Trailer k filmu Žhavé výstřely 2   Sledovat Žhavé výstřely 2 online
Žánr:
akční, komedie, parodie, válečný
Režie:
Jim Abrahams
Hrají a postavy:
Charlie Sheen (Topper Harley), Lloyd Bridges (Tug Benson), Valeria Golinová (Ramada Rodham Hayman), Richard Crenna (Col. Denton Walters), Brenda Bakkeová (Michelle Rodham Huddleston), Miguel Ferrer (Harbinger)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Machr Harley opět v akci, a to v pokračování mimořádně úspěšné parodie.

Topper Harley žije v pánském klášteře, jeho nezpůsobilý ex-velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí. Topper je jediný muž, který to může dokázat, ale příliš se váže na svou ex-přítelkyni, než aby šel podruhé do akce - dokud ho krásná agentka CIA nedostane znovu do sedla. Harley a jeho Žhavé výstřely podnikají zábavnou misi na život a na smrt, misi ve stopách akce a napětí, nastražených léček a parodií na veškeré filmové klasiky, kde unikne zesměšnění jen málokterá známá filmová tvář.
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski