Film Žena z pátého patra

Sledovat film
Žena z pátého patra
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký spisovatel Tom Ricks přijíždí do Paříže v zoufalé snaze navázat kontakt s bývalou manželkou a její dcerou. Poté, co je okraden, se ocitá ve víru podivných událostí, které silně zrelativizují jeho dosavadní představu o realitě. Film, který vychází z thrilleru Douglase Kennedyho, plyne v pomalém tempu plném mysteriózní atmosféry a nejistoty. Skutečnost se zamlžuje stejně jako rozostřený filmový obraz, zahalený do chladně tlumených barev. Záběry přes skleněné předměty a práce s odrazy zároveň zdůrazňují nepřekonatelnou uzavřenost hrdiny do vlastního světa a jeho izolovanost od okolí.

Žánr: Thriller
Režie: Pawel Pawlikowski
Hrají a postavy: Ethan Hawke (Tom Ricks), Kristin Scott Thomasová (Margit), Joanna Kulig (Ania), Samir Guesmi (Sezer), Delphine Chuillotová (Nathalie), Julie Papillon (Chloé)
Scénář: Douglas Kennedy, Pawel Pawlikowski
Země: Francie, Polsko, Velká Británie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko