Sledovat film
Žena z pátého patra
online

Film Žena z pátého patra
  Trailer k filmu Žena z pátého patra Trailer
Přehrajte si film Žena z pátého patra HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 356 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký spisovatel Tom Ricks přijíždí do Paříže v zoufalé snaze navázat kontakt s bývalou manželkou a její dcerou. Poté, co je okraden, se ocitá ve víru podivných událostí, které silně zrelativizují jeho dosavadní představu o realitě. Film, který vychází z thrilleru Douglase Kennedyho, plyne v pomalém tempu plném mysteriózní atmosféry a nejistoty. Skutečnost se zamlžuje stejně jako rozostřený filmový obraz, zahalený do chladně tlumených barev. Záběry přes skleněné předměty a práce s odrazy zároveň zdůrazňují nepřekonatelnou uzavřenost hrdiny do vlastního světa a jeho izolovanost od okolí.

Žánr: Thriller
Hrají a postavy: Ethan Hawke (Tom Ricks), Kristin Scott Thomasová (Margit), Joanna Kulig (Ania), Samir Guesmi (Sezer), Delphine Chuillotová (Nathalie), Julie Papillon (Chloé)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 27.11.2022 00:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська