Film Země zločinu: Všude dobře, doma nejlíp

Sledovat film
Země zločinu: Všude dobře, doma nejlíp
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Hannes Muck, velitel stanice ve vzdálené bývalé těžební komunitě, zná mrtvoly pouze z doby, kdy býval mladým dopravním policistou - a samozřejmě z televize. Takže když je po oblíbeném tradičním festivalu nalezena mrtvola dcery místního člena parlamentu, prožije Hannes přes svoji jindy radostnou povahu hluboký šok: mezi jeho přáteli z dětství je vrah. Případu se ujímá cynický vrchní inspektor z provinčního hlavního města, dorážející na místní obyvatele tvrdými otázkami, a Hannes se cítí čím dál víc nesvůj. Když je nalezen Barbařin telefon, prvotní podezření padá na jejího tajného přítele Slatiho, jednoho z mladých lidí z nedalekého vzdělávacího institutu. Lidé z města, pod vedením Muckyho nejlepšího kamaráda Charlyho, požadují, aby byl chlapec vydán. Poprvé ve svém životě stojí Muck proti vlastním lidem a konečně si získává respekt od svého buddhistického otce. Charly a Muck se dostanou do silného konfliktu, jehož výsledkem je, že Mucka postaví mimo službu. Nakonec až video nalezené v Barbařině telefonu, zachycující ji při sexu s neznámým mužem, poskytne překvapivé vodítko.

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Andreas Prochaska
Hrají a postavy: Gerhard Liebmann (Hannes Muck), Simon Hatzl (Heinrich Plöschberger), Ines Honselová (Susanne Kert), Manuel Sefciuc (Charly Rauter), Fritz Egger (Alois Prantl), Susanne Kubelkaová (Renate Prantl)
Scénář: Stefan Hafner, Thomas Weingartner
Země: Rakousko
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko