Sledovat film
Země mrtvých
online

Film Země mrtvých
  Trailer k filmu Země mrtvých Trailer
Přehrajte si film Země mrtvých online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1480 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Úsvit mrtvých skončil. Nastal čas jejich nadvlády.
V Romerově děsivé představivosti se zrodila Země mrtvých, místo, v němž svět, tak jak jsme ho znali, je pouhou vzpomínkou. Pozůstatky lidské civilizace přežívají uvnitř opevněného města, zatímco živí mrtví se potulují pustinou, která ho obklopuje, a hladově hledají známky života. Uvnitř města ale také existují dva oddělené světy. Ti vyvolení obývají mrakodrap Fiddler´s Green, v němž si užívají absolutního luxusu, ti méně šťastní pak živoří na ulicích. Obě dvě skupiny jsou ale závislé na týmu žoldáků, kteří v obrněném transportéru pravidelně vyrážejí z městských bran do země mrtvých, aby v ní doplnili zásoby. V jejich čele stojí dva muži, kteří se navzájem liší jako voda a oheň. Cholo si chce nebezpečnými výpravami zajistit vstupenku do Fiddler´s Green, Riley touží najít svět bez zombií a bez plotů. Konflikt, který se mezi nimi rozhoří, ohrozí nejen je samé, ale i poslední baštu lidské civilizace. Armáda mrtvých stojí před jejími branami, připravená využít i sebemenší zaváhání jejích ochránců.

Žánr: Horor, Akční, Thriller
Hrají a postavy: Simon Baker (Riley), John Leguizamo (Cholo), Dennis Hopper (Obchodník), Asia Argentová (Slack), Robert Joy (Charlie), Eugene Clark (Velký táta)
Scénář: George A. Romero
Země: Kanada, Francie, USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko