Sledovat film Zbohom kura online

Přehrajte si film Zbohom kura online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Zbohom kura na !
  Trailer k filmu Zbohom kura   Sledovat Zbohom kura online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Pierre Granier-Deferre
Hrají a postavy:
Lino Ventura (Verjeat), Patrick Dewaere (Lefevre), Victor Lanoux (Pierre Lardatte), Julien Guiomar (Ledoux), Pierre Tornade (Pignol), Françoise Brionová (Marthe)
Země:
Francie
Rok výroby:
1975
Popis:
Komisař Lino Ventura pátrá po nebezpečném vrahovi. Nemá to ale lehké - zabiják má mocného politického ochránce...

Předvolební boj o první místo na radnici jednoho francouzského města vyústil ve tragédii, když zastánci současného starosty napadli aktivisty z tábora protikandidáta. Vůdce násilníků Portor jednoho z nich ubil k smrti, zastřelil policistu, který chtěl zasáhnout, a uprchl z místa činu. Případ dostal na starost komisař Verjeat. Jeho snahu najít Portora cílevědomě kříží starosta, obává se totiž, že by ho zabiják po dopadení zkompromitoval. Politik má dlouhé prsty, podaří se mu dokonce dosáhnout Verjeatova přeložení. Policista se však nevzdává, před odjezdem do nového působiště chce ještě dopadnout vraha. Pokračuje tedy v pátrání, ačkoli se to jeho nadřízeným vůbec nelíbí...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski