Sledovat film Zbohom kura online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zbohom kura
  Trailer k filmu Zbohom kura   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Pierre Granier-Deferre
Hrají a postavy:
Lino Ventura (Verjeat), Patrick Dewaere (Lefevre), Victor Lanoux (Pierre Lardatte), Julien Guiomar (Ledoux), Pierre Tornade (Pignol), Françoise Brionová (Marthe)
Země:
Francie
Rok výroby:
1975
Popis:
Komisař Lino Ventura pátrá po nebezpečném vrahovi. Nemá to ale lehké - zabiják má mocného politického ochránce...

Předvolební boj o první místo na radnici jednoho francouzského města vyústil ve tragédii, když zastánci současného starosty napadli aktivisty z tábora protikandidáta. Vůdce násilníků Portor jednoho z nich ubil k smrti, zastřelil policistu, který chtěl zasáhnout, a uprchl z místa činu. Případ dostal na starost komisař Verjeat. Jeho snahu najít Portora cílevědomě kříží starosta, obává se totiž, že by ho zabiják po dopadení zkompromitoval. Politik má dlouhé prsty, podaří se mu dokonce dosáhnout Verjeatova přeložení. Policista se však nevzdává, před odjezdem do nového působiště chce ještě dopadnout vraha. Pokračuje tedy v pátrání, ačkoli se to jeho nadřízeným vůbec nelíbí...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski