Sledovat film Zázrační pejsci 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zázrační pejsci 2
  Trailer k filmu Zázrační pejsci 2   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Richard Gabai
Hrají a postavy:
Janine Turnerová (Paula Wellsová), Patrick Muldoon (doktor Jeff), Dustin Hunter Evans (Zack Wells), Lesley Ann Warrenová (sestřička Bleakerová), Jaleel White (Leo), Jonathon Trent (Francis)
Scénář:
Leland Douglas
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Dva psí nalezenci mají zázračné schopnosti - dokážou pomáhat lidem a uzdravovat je. Výjimečným zvířátkům však hrozí nebezpečí v podání nenechavých zlodějů...Desetiletý Zack, psí ochránce se proto vrhá do akce, aby ubránil své mazlíčky!
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko