Sledovat film Závodní prasátko Rudy 2 online

Přehrajte si film Závodní prasátko Rudy 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online  Závodní prasátko Rudy 2 na Filmbox!
  Sledovat Závodní prasátko Rudy 2 online
Režie:
Peter Timm
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Až do dneška se devítiletému Nickelovi a jeho tatínkovi Thomasovi dařilo celkem dobře. A pak si Nickel ze školního výletu jednoho dne přiveze v batohu zvláštní dárek: selátko Rudy. Po čase také učiní nepříjemný objev: jeho otec má přítelkyni, která se přistěhuje do jejich bytu společně se svou dvanáctiletou dcerou Felicií! Nickel s tatínkem uzavře dohodu: ty dvě zůstanou jedině v případě, že zůstane i Rudy. Když už se život doma zdá nesnesitelný, rozhodne se Nickel utéct s Rudym do Porklandu - vysněné Vepřové země. V patách je mu Feli, se kterou se nakonec spřátelí. Oba pronásledují také dva podivní zlodějíčci. Dobrodružství zavede naše hrdiny do údolí řeky Odry, kde se Rudymu podaří děti zachránit a najde zde nový domov.
Sledujte na:
Filmbox
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.