Sledovat film Zatímco spíš online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zatímco spíš
  Trailer k filmu Zatímco spíš   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Jaume Balagueró
Hrají a postavy:
Luis Tosar (Cézar), Marta Eturaová (Clara), Alberto San Juan (Marcos), Petra Martínezová (paní Verónica), Iris Almeida (Úrsula), Carlos Lasarte (sosed 4oB)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Denně se probouzíte do bezpečí svého domova. Ale na jak dlouho je bezpečný?

Cesar pracuje jako vrátný v obytné budově v Barceloně. Dennodenně se tak setkává s obyvateli domu a ví o nich již témeř každičký detail. Zvláště pak Clara je (ne)vděčným objektem jeho zájmu milá bezstarostná mladá žena, jejíž úsměv však Cesarovi nahání husí kůži. Nenávidí ji a cítí, že nebude šťastný, dokud jí neučiní ze život peklo.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski