Sledovat film Zaskoczeni przez miłosc online

Přehrajte si film Zaskoczeni przez miłosc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zaskoczeni przez miłosc
  Sledovat Zaskoczeni przez miłosc online
Žánr:
Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Robert Iscove
Hrají a postavy:
Hilarie Burtonová (Josie Mayfield), Paul Campbell (Gridley Maxwell), Aaron Craven (Richard Wright), Leanne Lapp (Mindy Mayfield), Wanda Cannonová (Claire Mayfield), Malcolm Stewart (Joseph Mayfield)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2015
Popis:
Josie Mayfieldová, úspěšná obchodnice pracující v prosperující firmě svého otce, si myslí, že její přítel Richard je dokonalý muž - přitažlivý, úspěšný a ambiciózní. Problém je v tom, že Josieni rodiče, Joseph a Claire, mají opačný názor. Když se Josie setká s Gridleym, bezstarostným volnomyšlenkářem a její starou středoškolskou láskou, Richard vymyslí plán, aby zapůsobil na Josieny rodiče. Gridley bude Josieným partnerem na blížící se oslavě 40-tého výročí svatby jejích rodičů. Když Joseph a Claire uvidí Josie s "Lůzrem", dají cokoli za to, aby se vrátila k Richardovi. Alespoň takový je plán.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski