Sledovat film Zaříkávač koní online

Přehrajte si film Zaříkávač koní HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, psychologický, romantický Zaříkávač koní na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Zaříkávač koní   Sledovat Zaříkávač koní online
Žánr:
drama, psychologický, romantický
Režie:
Robert Redford
Hrají a postavy:
Robert Redford (Tom Booker), Kristin Scott Thomasová (Annie MacLeanová), Sam Neill (Robert MacLean), Dianne Wiestová (Diane Bookerová), Scarlett Johanssonová (Grace MacLeanová), Chris Cooper (Frank Booker)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Robert Redford a Kristin Scott Thomasová v romantickém příběhu lásky a naděje.

Život čtrnáctileté Grace tragicky poznamenala dopravní nehoda, při které byl vážně zraněn její milovaný kůň Pilgrim. Osud dívky a zvířete jakoby byly nerozborně spojeny a pokud chce zoufalá matka Annie vrátit štěstí své dceři, musí nejprve najít způsob, jak uzdravit koně. To prý dokáže jen muž s výjimečným darem tišit bolest zjitřených ran na těle i na duši, zkušený "zaříkávač koní" Tom Booker. Annie se proto s Grace a Pilgrimem vypraví do vzdálené Montany na Tomovu farmu a požádá ho pomoc. Děsivá klatba nehody pomalu mizí a mezi gentlemanským "zaříkávačem koní" a temperamentní vydavatelkou Annie vzniká křehké milostné pouto...
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.