Sledovat film Zaříkávač koní online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Zaříkávač koní
  Trailer k filmu Zaříkávač koní   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, psychologický, Romantický
Režie:
Robert Redford
Hrají a postavy:
Robert Redford (Tom Booker), Kristin Scott Thomasová (Annie MacLeanová), Sam Neill (Robert MacLean), Dianne Wiestová (Diane Bookerová), Scarlett Johanssonová (Grace MacLeanová), Chris Cooper (Frank Booker)
Scénář:
Eric Roth, Richard LaGravenese
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Robert Redford a Kristin Scott Thomasová v romantickém příběhu lásky a naděje.

Život čtrnáctileté Grace tragicky poznamenala dopravní nehoda, při které byl vážně zraněn její milovaný kůň Pilgrim. Osud dívky a zvířete jakoby byly nerozborně spojeny a pokud chce zoufalá matka Annie vrátit štěstí své dceři, musí nejprve najít způsob, jak uzdravit koně. To prý dokáže jen muž s výjimečným darem tišit bolest zjitřených ran na těle i na duši, zkušený "zaříkávač koní" Tom Booker. Annie se proto s Grace a Pilgrimem vypraví do vzdálené Montany na Tomovu farmu a požádá ho pomoc. Děsivá klatba nehody pomalu mizí a mezi gentlemanským "zaříkávačem koní" a temperamentní vydavatelkou Annie vzniká křehké milostné pouto...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko