Film Zaříkávač koní

Sledovat film
Zaříkávač koní
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Robert Redford a Kristin Scott Thomasová v romantickém příběhu lásky a naděje.
Život čtrnáctileté Grace tragicky poznamenala dopravní nehoda, při které byl vážně zraněn její milovaný kůň Pilgrim. Osud dívky a zvířete jakoby byly nerozborně spojeny a pokud chce zoufalá matka Annie vrátit štěstí své dceři, musí nejprve najít způsob, jak uzdravit koně. To prý dokáže jen muž s výjimečným darem tišit bolest zjitřených ran na těle i na duši, zkušený "zaříkávač koní" Tom Booker. Annie se proto s Grace a Pilgrimem vypraví do vzdálené Montany na Tomovu farmu a požádá ho pomoc. Děsivá klatba nehody pomalu mizí a mezi gentlemanským "zaříkávačem koní" a temperamentní vydavatelkou Annie vzniká křehké milostné pouto...

Žánr: Drama, psychologický, Romantický
Režie: Robert Redford
Hrají a postavy: Robert Redford (Tom Booker), Kristin Scott Thomasová (Annie MacLeanová), Sam Neill (Robert MacLean), Dianne Wiestová (Diane Bookerová), Scarlett Johanssonová (Grace MacLeanová), Chris Cooper (Frank Booker)
Scénář: Eric Roth, Richard LaGravenese
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko