Sledovat film Zanim nadejdzie noc online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zanim nadejdzie noc
  Trailer k filmu Zanim nadejdzie noc   Sledovat 1300 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Paul Schrader
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Evan Lake), Anton Yelchin (Milton Schultz), Alexander Karim (Muhammad Banir), Irčne Jacobová (Michelle Zuberainová), Aymen Hamdouchi (Aasim), Claudius Peters (Ghedi)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Jeho poslední šance na odhalení pravdy.

Veterán CIA agent Evan Lake je nucen odejít do penze z důvodu nastupující demence. Ve stejné době odhalí jeho mladý chráněnec Milton Schultz důkazy o tom, že Lakův dávný nepřítel terorista Muhammad Banir není po smrti, jak se předpokládalo. Lake tedy nastupuje na nebezpečnou interkontinentální misi, jejíž cílem je odstranění jeho úhlavního nepřítele.
Hodnocení:
44 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski