Sledovat film Zámek hrůzy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zámek hrůzy
  Trailer k filmu Zámek hrůzy   Sledovat 1540 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Jan de Bont
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Dr. David Marrow), Catherine Zeta-Jonesová (Theodora), Owen Wilson (Luke Sanderson), Lili Taylorová (Eleanor Nell Vanceová), Bruce Dern (Pan Dudley), Marian Seldesová (Paní Dudleyová)
Scénář:
David Self
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Vítejte v pekelném domě.

Vědecký experiment výzkumu nespavosti Dr.Marrowa dostává velmi brzy jiný směr. Staré šlechtické sídlo, o jehož minulosti i současnosti v okolí kolují celé legendy, si totiž bere vzdor Marrowovi v jeho experimentu hlavní roli. Theo, Eleanor a Luke tak na zámku nečelí všetečným lékařovým dotazům, ale spolu s ním stále podivnějším jevům. Zprvu různým šramotům a hlukům, brzy však i krvavým nápisům, oživlému nábytku a nakonec i nelítostným duchům. Lékařský výzkum se mění v boj o holý život. Je ještě šance uniknout?
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko