Sledovat film Zámek hrůzy online

Přehrajte si film Zámek hrůzy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1128 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zámek hrůzy
  Trailer k filmu Zámek hrůzy   Sledovat Zámek hrůzy online
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Jan de Bont
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Dr. David Marrow), Catherine Zeta-Jonesová (Theodora), Owen Wilson (Luke Sanderson), Lili Taylorová (Eleanor Nell Vanceová), Bruce Dern (Pan Dudley), Marian Seldesová (Paní Dudleyová)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Vítejte v pekelném domě.

Vědecký experiment výzkumu nespavosti Dr.Marrowa dostává velmi brzy jiný směr. Staré šlechtické sídlo, o jehož minulosti i současnosti v okolí kolují celé legendy, si totiž bere vzdor Marrowovi v jeho experimentu hlavní roli. Theo, Eleanor a Luke tak na zámku nečelí všetečným lékařovým dotazům, ale spolu s ním stále podivnějším jevům. Zprvu různým šramotům a hlukům, brzy však i krvavým nápisům, oživlému nábytku a nakonec i nelítostným duchům. Lékařský výzkum se mění v boj o holý život. Je ještě šance uniknout?
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski