Film Zambezia

Sledovat film
Zambezia
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je to někde mezi Madagaskarem a Riem.
Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Wayne Thornley
Hrají a postavy: Leonard Nimoy (Sekhuru (hlas)), Jeremy Suarez (Kai (hlas)), Abigail Breslinová (Zoe (hlas)), Jeff Goldblum (Ajax (hlas)), Samuel L. Jackson (Tendai ( (hlas)), Jenifer Lewisová (Gogo (hlas))
Scénář: Anthony Silverston, Camilla Bubna-Kasteliz, Raffaella Delle Donne, Tom Kenny, Kiel Murray, Brent Palmer
Země: Jižní Afrika
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko