Sledovat film Zálesák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zálesák
  Trailer k filmu Zálesák   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Aaron Norris
Hrají a postavy:
Chuck Norris (McKenna), Terry Kaiser (Travis Thorne), Max Gail (šerif Ramsey), Roscoe Lee Browne (Clovis Madison), Trenton Knight (Justin Franklin), Megan Paulová (Austene Slaighterová)
Scénář:
Ron Swanson, Galen Thompson
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Milovník a ochránce přírody Chuck Norris se převlíká za mytického indiánského ducha, aby zachránil lesní dětské hřiště před zničením.

Grandiózní je pohoří Tangelwood. John McKenn zná každé jeho zákoutí a je se skupinou mladých lidí rozhodnut bránit ho před každým násilným činem.
Hodnocení:
37 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko