Sledovat film Zakole rzeki online

Přehrajte si film Zakole rzeki online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Zakole rzeki online
Žánr:
western
Režie:
Anthony Mann
Hrají:
James Stewart (Glyn McLyntock, Wagon train guide), Arthur Kennedy (Emerson Cole), Rock Hudson (Trey Wilson, Gambler), Jay C. Flippen (Jeremy Baile, Wagon train party leader), Julie Adamsová (Laura Baile), Lori Nelsonová (Marjie Baile)
Země:
USA
Rok výroby:
1952
Popis:
V tomto dobrodružném westernu režiséra Anthonyho Manna, muž se stinnou minulostí, James Stewart, vede skupinu osadníků z Missouri přes Oregon, vstříc novému životu u koryta ŘEKY Columbia. Když osadníci zjistí, že je úřady okrádají o příděly potravin a dobytek, Stewart se vydá přes ŘEKU a vrcholky hor, aby od chamtivých úředníků přinesl zásoby pro přežití nedcházející zimy. Na cestě je zrazen svým přítelem Arthurem Kennedym, ale dostane se mu pomoci od pohledného hazardního hráče ze San Franciska Rocka Hudsona a krásné farmářovy dcery Julie Adams. Známý bavič Stepin Fetchit se zde objeví v roli lodního stewarda na ŘECE.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
TVP1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.