Film Základní instinkt

Sledovat film
Základní instinkt
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sebevědomý detektiv se stává obětí vyzývavé spisovatelky, která je hlavní podezřelou v případu vraždy známého zpěváka.
Zakrvavený sekáček na led. Brutálně zavražděný zpěvák svázaný hedvábnou šálou. Stop je dostatek, ale kdo je vrahem? Pro detektiva nicka Currana se rutinní vyšetřování mění v něco mnohem nebezpečnějšího. Hlavní podezřelou je Catherine Tramelová, bohatá a nebezpečně svůdná spisovatelka detektivních románů. Všechny vraždy popsané v jejich knihách se dříve či později uskutečnily... Curranův základní instinkt mu napovídá, že by se s touto ženou neměl zaplést, ale Catherine ho neodolatelně přitahuje. Čím více se s ní sbližuje, tím více se stává bezmocnou loutkou v jejich rukách. Je ztracen v labyrintu přetvářky, vášně a zrady...

Žánr: Pro dospělé, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Paul Verhoeven
Hrají a postavy: Michael Douglas (detektiv Nick Curran), Sharon Stoneová (Catherine Tramellová), George Dzundza (Gus), Jeanne Tripplehornová (doktorka Beth Garnerová), Denis Arndt (nadporučík Walker), Leilani Sarelleová (Roxy)
Scénář: Joe Eszterhas
Země: USA, Francie
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko