Sledovat film Základní instinkt online

Přehrajte si film Základní instinkt online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online pro dospělé, krimi, záhady, thriller, fantasy Základní instinkt na !
  Trailer k filmu Základní instinkt   Sledovat Základní instinkt online
Žánr:
pro dospělé, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Paul Verhoeven
Hrají a postavy:
Michael Douglas (detektiv Nick Curran), Sharon Stoneová (Catherine Tramellová), George Dzundza (Gus), Jeanne Tripplehornová (doktorka Beth Garnerová), Denis Arndt (nadporučík Walker), Leilani Sarelleová (Roxy)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1992
Popis:
Sebevědomý detektiv se stává obětí vyzývavé spisovatelky, která je hlavní podezřelou v případu vraždy známého zpěváka.

Zakrvavený sekáček na led. Brutálně zavražděný zpěvák svázaný hedvábnou šálou. Stop je dostatek, ale kdo je vrahem? Pro detektiva nicka Currana se rutinní vyšetřování mění v něco mnohem nebezpečnějšího. Hlavní podezřelou je Catherine Tramelová, bohatá a nebezpečně svůdná spisovatelka detektivních románů. Všechny vraždy popsané v jejich knihách se dříve či později uskutečnily... Curranův základní instinkt mu napovídá, že by se s touto ženou neměl zaplést, ale Catherine ho neodolatelně přitahuje. Čím více se s ní sbližuje, tím více se stává bezmocnou loutkou v jejich rukách. Je ztracen v labyrintu přetvářky, vášně a zrady...
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.