Sledovat film Záhadná žena 3: Zpěv smrti online

Přehrajte si film Záhadná žena 3: Zpěv smrti HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, záhady, thriller, fantasy Záhadná žena 3: Zpěv smrti na Filmbox!
  Trailer k filmu Záhadná žena 3: Zpěv smrti   Sledovat Záhadná žena 3: Zpěv smrti online
Žánr:
krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Stephen Bridgewater
Hrají a postavy:
Kellie Martinová (Samantha), Clarence Williams III (Philby), Nina Siemaszková (Cassie), Casey Sander (šéf Connors), Brad Rowe (Jason), David Naughton (Steven)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová se svým kolegou Philbym na stopě vraha hudebního manažera kdysi slavného folkrockového tria.

Nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová souhlasí s tím, aby v jejím malebném knihkupectví proběhl charitativní koncert slavného folkrockového tria sedmdesátých let. Než ale začne skupina zkoušet, kdosi zavraždí jejich manažera Jasona Hurda. Jak záhy vyjde najevo, těsně před smrtí ho navštívila podivná dvojice mužů. Jedním z nich je podle otisku prstu na místě činu hudební producent Bolen, muž s pestrou minulostí, který byl v minulosti podezřelý mimo jiné i z okrádání kapel o honoráře.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski