Sledovat film Záhadná žena 2: Fotografie online

Přehrajte si film Záhadná žena 2: Fotografie HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, záhady, thriller, fantasy Záhadná žena 2: Fotografie na Filmbox!
  Trailer k filmu Záhadná žena 2: Fotografie   Sledovat Záhadná žena 2: Fotografie online
Žánr:
krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Georg Stanford Brown
Hrají a postavy:
Kellie Martinová (Samantha), Clarence Williams III (Philby), Nina Siemaszková (Cassie), Casey Sander (šéf Connors), Patty McCormacková (Barbara), Brad Greenquist (Robert Benson)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová se snaží přijít na to, který z chamtivých příbuzných má na svědomí smrt její kamarádky Barbary Sommersové.

Majitelka malebného knihkupectví a nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová přijme neobvyklé pozvání své kamarádky Barbary Sommersové, aby ji doprovázela při čtení poslední vůle bratra Alberta. Když se Barbara dozví, že bratr v závěti odkázal celý rodinný podnik své mladé manželce Madelin a dceři z prvního manželství Fawn, je v šoku. Polovina firmy byla totiž od smrti otce její a nikdy se svého podílu nevzdala. Na místě obviní své chamtivé příbuzné z podvodu a chce aby jí ukázali dokument, ve kterém údajně dobrovolně přepsala všechny své akcie na bratra. Ještě téhož dne je ale Barbara před vlastním domem zastřelena.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski