Film Mystery Woman

Sledovat film
Mystery Woman
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová se snaží přijít na to, který z chamtivých příbuzných má na svědomí smrt její kamarádky Barbary Sommersové.
Majitelka malebného knihkupectví a nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová přijme neobvyklé pozvání své kamarádky Barbary Sommersové, aby ji doprovázela při čtení poslední vůle bratra Alberta. Když se Barbara dozví, že bratr v závěti odkázal celý rodinný podnik své mladé manželce Madelin a dceři z prvního manželství Fawn, je v šoku. Polovina firmy byla totiž od smrti otce její a nikdy se svého podílu nevzdala. Na místě obviní své chamtivé příbuzné z podvodu a chce aby jí ukázali dokument, ve kterém údajně dobrovolně přepsala všechny své akcie na bratra. Ještě téhož dne je ale Barbara před vlastním domem zastřelena.

Žánr: Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Georg Stanford Brown
Hrají a postavy: Kellie Martinová (Samantha), Clarence Williams III (Philby), Nina Siemaszková (Cassie), Casey Sander (šéf Connors), Patty McCormacková (Barbara), Brad Greenquist (Robert Benson)
Scénář: Michael Sloan, Joyce Burditt
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko