Film Mystery Woman

Sledovat film
Mystery Woman
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Fotografka a náruživá milovnice záhad Samantha Kinseyová chystá ve svém malebném knihkupectví večírek s autogramiádou oblíbených autorek detektivních příběhů, mezi nimiž je i slavná spisovatelka Clare Beckmanová. Knihkupectví je plné senzacechtivých novinářů, věrných přátel a skalních fanoušků krimi, když věhlasná spisovatelka Beckmanová všem nečekaně oznámí, že po dvaceti letech končí s psaním. Při jejím posledním teatrálním pózováním před fotoaparátem ale padne výstřel z pistole. Autorku napínavých příběhů kulka mine a z pokusu o její vraždu je obviněna nadšená sběratelka detektivních románů, stará paní Dorothy.

Žánr: Mysteriózní, Thriller, Krimi
Režie: Mark Griffiths
Hrají a postavy: Kellie Martinová (Samantha), Clarence Williams III (Philby), Nina Siemaszková (Cassie), Casey Sander (šéf Connors), Julianna McCarthyová (Dorothy), Deborah Van Valkenburghová (Beth)
Scénář: Joyce Burditt
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko