Sledovat film Záhadná žena 1: Víkend plný záhad online

Přehrajte si film Záhadná žena 1: Víkend plný záhad online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online záhady, fantasy Záhadná žena 1: Víkend plný záhad na !
  Trailer k filmu Záhadná žena 1: Víkend plný záhad   Sledovat Záhadná žena 1: Víkend plný záhad online
Žánr:
záhady, fantasy
Režie:
Mark Griffiths
Hrají a postavy:
Kellie Martinová (Samantha), Clarence Williams III (Philby), Nina Siemaszková (Cassie), Casey Sander (šéf Connors), Julianna McCarthyová (Dorothy), Deborah Van Valkenburghová (Beth)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Fotografka a náruživá milovnice záhad Samantha Kinseyová chystá ve svém malebném knihkupectví večírek s autogramiádou oblíbených autorek detektivních příběhů, mezi nimiž je i slavná spisovatelka Clare Beckmanová. Knihkupectví je plné senzacechtivých novinářů, věrných přátel a skalních fanoušků krimi, když věhlasná spisovatelka Beckmanová všem nečekaně oznámí, že po dvaceti letech končí s psaním. Při jejím posledním teatrálním pózováním před fotoaparátem ale padne výstřel z pistole. Autorku napínavých příběhů kulka mine a z pokusu o její vraždu je obviněna nadšená sběratelka detektivních románů, stará paní Dorothy.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski