Sledovat film Zachraňte myšáka 2 online

Přehrajte si film Zachraňte myšáka 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný Zachraňte myšáka 2 na !
  Sledovat Zachraňte myšáka 2 online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Andrés G. Schaer
Hrají a postavy:
Claudia Fontánová (Muriel Labecque), Manuel Manquina (Gil Penkoff), Matías Sandor (Lucas), Camila Riveros (Ana), Javier Lorenzo (Leo Casares), Miguel Dedovich (Milton Gunther)
Země:
Španělsko, Argentina
Rok výroby:
2008
Popis:
Lola je atraktivní malá myš, která žije v Lucasově domě. Když v noci krouží po domě, aby se ujistila, že chlapec spí, uvidí, jak Perez spí na nočním stolku. "Co tam dělá ta bláznivá myš?" Lola probudila Pereze přesně a podařilo se jim utéci společně, pryč od chlapce. Perez je opatrný, ale rozhodne se následovat Lolu. Je přátelská a extrovertní, a uvědomuje si, že to, co této myši chybí, je energie a rytmus! Lola způsobí, že se Perez dá do pohybu na latinské rytmy salsy a bachaty.
Hodnocení:
35 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski