Sledovat film Žáby a ropuchy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Žáby a ropuchy
  Trailer k filmu Žáby a ropuchy   Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Rodinný
Režie:
Simone van Dusseldorp
Hrají a postavy:
Nino den Brave (Max), Whitney Franker (Jesse), Thijs Goedknegt (Jannus), Georgina Verbaanová (Heleen), Juul Vrijdag (babička), Remko Vrijdag (řidič autobusu Arie)
Scénář:
Simone van Dusseldorp
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2009
Popis:
Šestiletý Max má důležitý úkol - najít pro staršího bratra žabí potěr. Společně s kamarádkou Jesse se vydá na dobrodružnou cestu po polích, farmách, zvířatech a lesích, až nakonec společně dojdou k Maxově babičce. Úchvatná cesta přírodou je doprovázena veselými dětskými písničkami. Film získal ocenění na prestižních filmových festivalech po celém světě.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko