Sledovat film Zabriskie Point online

Přehrajte si film Zabriskie Point online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Zabriskie Point na !
  Sledovat Zabriskie Point online
Žánr:
drama
Režie:
Michelangelo Antonioni
Hrají:
Mark Frechette (Mark), Daria Halprin (Daria), Paul Fix (Majitel kavárny), G.D. Spradlin (Lee's Associate), Bill Garaway (Morty), Kathleen Cleaverová (Kathleen)
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Film plný kontrastů. Na jedné straně sekvence tvrdého střetu univerzitních studentů s policejními jednotkami, na straně druhé romantické chvíle setkání mileneckého páru. Tomu odpovídá filmová forma, kdy razantní střihy záběrů, rozostřené detaily či chaos elektronických zvuků střídají pomalu plynoucí dlouhé pasáže bez dialogů a klidné vizuální kompozice horizontů pouštní krajiny kalifornského Údolí smrti. S nebývalou působivostí zprostředkovaná atmosféra všeobecné nevraživosti, která se projevuje nejen v chování řadových policistů a protestujících studentů, ale také v méně vyhrocených scénách dívčiny návštěvy zapadlého baru či jejího setkání se skupinou dětí. Zabriskie Point, Antonioniho kritický pohled na americkou společnost, bývá považován za jeho největší komerční neúspěch.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.