Sledovat film Zabójcze wody online

Přehrajte si film Zabójcze wody online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, sci-fi, fantasy Zabójcze wody na !
  Trailer k filmu Zabójcze wody   Sledovat Zabójcze wody online
Žánr:
horor, sci-fi, fantasy
Režie:
Tibor Takács
Hrají a postavy:
Charlie O'Connell (Ray), Victoria Prattová (Nicole), Kristi Angusová (Jenny), Cory Monteith (Michael), Jack Scalia (Maxwell), Aleks Paunovic (Ike)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2006
Popis:
V roce 1973 napadne rodinku na výletní jachtě na šírém moři obrovská chobotnice. Přežije jen 9 letý chlapec. Slíbí si, že smrt svých rodičů jednou pomstí. A dnes 38 letý Ray uvidí v televizi reportáž o útoku obrovské chobotnice. Chobotnice napadla loď a zabila člověka. Kapitánkou lodě je Nicole, krásná Lovkyně pokladů, hledající legendární masku Oko Circe. Ray se připojí k její výpravě a pomáhá jí při dalším útoku obrovské chobotnice. Příšera se noří do mořských hladin, ale vzpomínky na dětství se Rayovi opět vynořují. Situaci komplikují i Hector, mafián a jeho přisluhovači Alfonso. Ray a Nicole bojují s časem, snaží se ochránit poklad před Hectorem. Přichází bouře, silný vítr, velký liják, chobotnice vystupuje z oceánu a zlo nejdříve likviduje zlo .... Blesky protínají oblohu Ray a Nicole se drží posledních kousků lodě. Vášnivý polibek a Ray se vlastníma rukama pouští do posledního boje.
Hodnocení:
37 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski