Film Záblesky chladné neděle

Sledovat film
Záblesky chladné neděle
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nikdo není tím, kým se zdá být.
Celovečerní psychothriller z prostředí českého venkova. Sevřené vyprávění o vášni měnící se v neovladatelnou posedlost, o lásce, která nebere ohledy na hranici mezi životem a smrtí, o citech, které se dají koupit, a pastech, z nichž není úniku. Vztahové komorní drama čtyř lidí, kteří se jako figurky na herním poli pohybují v krajině Labe a Českého Středohoří v časovém limitu krátké podzimní neděle.

Žánr: Drama, Mysteriózní, psychologický, Thriller
Režie: Ivan Pokorný
Hrají a postavy: Taťjana Medvecká (sousedka), Adéla Petřeková (Dora), Kryštof Rímský (Richard), Jan Plouhar (Martin), Robert Jašków (Adam), Krystof Rímský (Richard)
Scénář: Iva Procházková
Země: Česká republika
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko