Sledovat film Zabijáci online

Přehrajte si film Zabijáci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, thriller Zabijáci na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Zabijáci   Sledovat Zabijáci online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Mikkel Norgaard
Hrají a postavy:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Fares Fares (Assad), Johan Philip Asbak (Ditlev Pram), David Dencik (Ulrik Dybbøl), Sřren Pilmark (Marcus Jacobsen), Danica Curcic (Kimmie Lassen)
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Oddělení Q otevírá 20 let starou sérii vražd a znásilnění.

Oddělení Q se konečně dočkalo uznání, a proto nebylo zrušeno. Carl a Asad mají pracovat na novém případu, ale Carlovi se do cesty postaví bývalý policista, kterému kdysi zabili děti, když byli na internátu. Přesto že se k činu přihlásil vrah, otec dvojčat nikdy nevěřil, že za tím byl právě on a tak se rozhodl vyšetřovat na vlastní pěst, jenže už to dál nesnesl, a tak ukončil svůj život. Všechny své spisy a to co zjistil zanechal Carlovi, který se do případu vrhne svým obvyklým způsobem.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski