Film Zabijáci

Sledovat film
Zabijáci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Oddělení Q otevírá 20 let starou sérii vražd a znásilnění.
Oddělení Q se konečně dočkalo uznání, a proto nebylo zrušeno. Carl a Asad mají pracovat na novém případu, ale Carlovi se do cesty postaví bývalý policista, kterému kdysi zabili děti, když byli na internátu. Přesto že se k činu přihlásil vrah, otec dvojčat nikdy nevěřil, že za tím byl právě on a tak se rozhodl vyšetřovat na vlastní pěst, jenže už to dál nesnesl, a tak ukončil svůj život. Všechny své spisy a to co zjistil zanechal Carlovi, který se do případu vrhne svým obvyklým způsobem.

Žánr: Krimi, Thriller
Režie: Mikkel Norgaard
Hrají a postavy: Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Fares Fares (Assad), Johan Philip Asbak (Ditlev Pram), David Dencik (Ulrik Dybbøl), Sřren Pilmark (Marcus Jacobsen), Danica Curcic (Kimmie Lassen)
Scénář: Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg
Země: Dánsko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko