Sledovat film Zabijáci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zabijáci
  Trailer k filmu Zabijáci   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Thriller
Režie:
Mikkel Norgaard
Hrají a postavy:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Fares Fares (Assad), Johan Philip Asbak (Ditlev Pram), David Dencik (Ulrik Dybbøl), Sřren Pilmark (Marcus Jacobsen), Danica Curcic (Kimmie Lassen)
Scénář:
Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Oddělení Q otevírá 20 let starou sérii vražd a znásilnění.

Oddělení Q se konečně dočkalo uznání, a proto nebylo zrušeno. Carl a Asad mají pracovat na novém případu, ale Carlovi se do cesty postaví bývalý policista, kterému kdysi zabili děti, když byli na internátu. Přesto že se k činu přihlásil vrah, otec dvojčat nikdy nevěřil, že za tím byl právě on a tak se rozhodl vyšetřovat na vlastní pěst, jenže už to dál nesnesl, a tak ukončil svůj život. Všechny své spisy a to co zjistil zanechal Carlovi, který se do případu vrhne svým obvyklým způsobem.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko