Sledovat film Žabí princ v New Yorku online

Přehrajte si film Žabí princ v New Yorku HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný, romantický Žabí princ v New Yorku na Nova!
  Trailer k filmu Žabí princ v New Yorku   Sledovat Žabí princ v New Yorku online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný, romantický
Režie:
Allan Arkush
Hrají a postavy:
Martin Short (Rodney), Christina Applegateová (Kate), Andrea Martinová (Serena), Billy Connolly (Hamish), Bernadette Petersová ('Titania'), Sean Maguire (okouzlující princ)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Sukničkářský princ v den svatby s princeznou zhřeší s jinou dívkou. Za trest je zaklet i se svým panošem v žabáka a zachránit je může jen polibek milující ženy.

Bylo nebylo kdysi Království anwynské, v němž žil okouzlující princ Jan a čaroděj-amatér Rodney, toho času princův sluha, jehož služba má vypršet v den Janovy svatby s půvabnou princeznou Gwendolinou, dcerou krále Lothianského. Sňatkem královských potomků tak má být ukončena třicetiletá vzájemná válka a obnoven mír v obou zemích. Jak už to ale v pohádkách bývá, všechno nejde tak hladce, jak se korunované hlavy mezi sebou dohodnou. Princ Anwynský je totiž mladík víc než temperamentní a neodepře si potěšení s neznámým děvčetem ani ve svatební den. Za hanebný čin je poprávu i se svým věrným panošem proměněn v žábu a bude tomu do chvíle, než královského chlípníka na rty krásná dívka z čisté lásky políbí.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.