Sledovat film Za zavřenými dveřmi online

Přehrajte si film Za zavřenými dveřmi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama Za zavřenými dveřmi na !
  Trailer k filmu Za zavřenými dveřmi   Sledovat Za zavřenými dveřmi online
Žánr:
Drama
Režie:
István Szabó
Hrají a postavy:
Helen Mirrenová (Emerenc), Martina Gedecková (Magda), Károly Eperjes (Tibor), Gábor Koncz (podplukovník), Enikö Börcsöková (Sutu), Mari Nagyová (Adél)
Země:
Maďarsko, Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Existují ti, kteří zametají a s nimi žijí ti, kteří jim za zametání platí.

Úspěšná spisovatelka Magda si do svého elegantního domu najme jako hospodyni postarší sousedku Emerenc Sherdásovou. Na rozdíl od svého manžela je ochotná přehlížet ženino podivínské chování: límečky bez poskvrnky a úbělové ubrusy jí dovolují ignorovat otázky, které Emerenc vyvolává svou tajnůstkářskou existencí. Proč se bojí bouřky a tak úzkostlivě dbá o pořádek? Proč žije tak osamělým životem? A co vlastně skrývá ve své minulosti, do níž odmítá pootevřít dveře i ženě, která je jí nejblíž - své zaměstnavatelce, jejíž spisovatelskou fantazii stále víc provokuje? István Szabó natočil virtuózně inscenované psychologické drama podle románu své krajanky Magdy Szabóové (s níž ho neváže příbuzenský svazek). Výjimečnou hereckou příležitost ve stylovém snímku, který se odehrává v 60. letech, dostaly britská herečka Helen Mirrenová a její německá kolegyně Martina Gedecková.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski