Sledovat film Za slnkom online

Přehrajte si film Za slnkom online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Za slnkom
  Trailer k filmu Za slnkom   Sledovat Za slnkom online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Walter Salles
Hrají a postavy:
José Dumont (Otec), Rodrigo Santoro (Tonio), Rita Assemanyová (Matka), Ravi Ramos Lacerda (Pacu), Luiz Carlos Vasconcelos (Salustiano), Flavia Marco Antoniová (Clara)
Země:
Brazílie, Francie, Švýcarsko
Rok výroby:
2001
Popis:
Krev se prý dá smýt pouze krví...

Brazilský film se odehrává v pouštní krajině brazilského severovýchodu na počátku 20. století, kdy se zde ještě dodržuje krevní msta. Ocitáme se v roce 1910. Tonho je nucen svým otcem, aby pomstil smrt svého staršího bratra vraždou syna ze znepřátelené rodiny. Mladík si je vědom, že když to udělá, jeho život se rozpadne na dvě části. Na prvních dvacet let, které už prožil, a pár nadcházejících dní, jež ukončí další vražda jako další odplata v nekonečné spirále krvavého násilí. Zmítá se mezi pocitem povinnosti k rodině a touhou po vzpouře, která by ukončila věčné zabíjení, nejen kvůli sobě a své budoucnosti, ale i kvůli mladšímu bratrovi Pacuovi. A právě tehdy přijíždí do pustiny, kde žije Tonhova rodina, malý kočovný cirkus...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski