Sledovat film Za nepřátelskou linií: Afghánistán online

Přehrajte si film Za nepřátelskou linií: Afghánistán online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Za nepřátelskou linií: Afghánistán
  Trailer k filmu Za nepřátelskou linií: Afghánistán   Sledovat Za nepřátelskou linií: Afghánistán online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller, Válečný
Režie:
John Moore
Hrají a postavy:
Owen Wilson (Chris Burnett), Gene Hackman (Admirál Leslie McMahon Reigart), Gabriel Macht (Jeremy Stackhouse), Charles Malik Whitfield (Rodway), David Keith (Hlavní šér Tom O'Malley), Olek Krupa (Miroslav Lokar)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Meze, které nelze překročit.

Děj válečného filmu debutujícího režiséra Johna Moorea se sice odehrává v Bosně, ale úzce souvisí se situací amerických vojáků, nasazovaných do akcí i v jiných neklidných koutech světa. Vypovídá o jejich obtížných a nebezpečných misích, které musí plnit na nepřátelském území a je také oslavou amerického vlastenectví. Letecký navigátor, poručík Chris Burnett si podal žádost o odchod do civilu, protože služba u námořnického letectva nesplnila jeho očekávání. Na Štědrý den však je vyslán spolu s pilotem Jeremym na průzkumný let. Stíhačka přeletí určenou linii a letadlo sestřelí srbská polovojenská jednotka, která tu zahlazuje stopy po masových hrobech. Zatímco Jeremy je popraven, Chrisovi se podaří utéct a vyslat záchranný signál na letadlovou loď kotvící na Jadranu. V jeho stopách vyráží zkušený zabiják Saša s jediným úkolem - zbavit se nežádoucího svědka.To však není jediný Chrisův problém. Pokud se mu nepodaří dostat mimo nepřátelskou zónu, nemůže mu americký admirál poslat pomoc...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski