Sledovat film Za modrým nebem online

Přehrajte si film Za modrým nebem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Za modrým nebem na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Za modrým nebem   Sledovat Za modrým nebem online
Žánr:
drama
Režie:
Hannes Holm
Hrají a postavy:
Bill Skarsgard (Martin Husár), Peter Dalle (Gösta), Josefin Ljungman (Jenny), Amanda Oomsová (Siv), Björn Kjellman (Nils), Adam Palsson (Micke)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Rodina sedmnáctiletého Martina nemá mnoho peněz. Otec je výbušný alkoholik, zatímco matka se pokouší udržet rodinu pohromadě. Nabídka bohatšího spolužáka Mickeho je pro Martina neobyčejnou příležitostí - mohl by s jeho rodinou odjet na prázdniny do exkluzivního jacht klubu, kde mu seženou práci v tamní restauraci. Realita ale vždy zklame, Micke se baví se stejně bohatými přáteli a Martin je ponechán svému osudu. Při práci potkává krásnou dívku Jenny, jež jeho zájem opětuje, postupně si jej oblíbí i tvrdý šéf Gösta. Právě ten ho zasvětí do ilegálních obchodů, které jsou jak dobrodružné, tak stále nebezpečnější. Snímek byl inspirován slavným švédským kriminálním případem z poloviny sedmdesátých let minulého století.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Filmbox Plus

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.