Sledovat film Za hranicemi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Za hranicemi
  Trailer k filmu Za hranicemi   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Válečný
Režie:
Richard Holm
Hrají a postavy:
André Sjöberg (Aron Stenström), Antti Reini (Wille Järvinen), Bjorn Sundquist (Egil), Johan Hedenberg (Major Adolfsson), Marie Robertson (Karin Lindström), Martin Wallström (Sven Stenström)
Scénář:
André Sjöberg, Johnny Steen
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Prosinec 1942. Švédsko je na pokraji hrozící invaze. Dva mladá vojáci opustí své pozice u silniční blokády, aby se dostali k norským hranicím a vyšpehovali okupující nacisty. Jejich dobrodružství končí tragédií. Následujícího dne poručík Stenström zjistí, že jedním z oněch dvou pohřešovaných mužů byl jeho bratr. Bez váhání se postaví do čela záchranné mise, která ho a jeho muže zavede až za nepřátelské linie. Hluboko v temných norských lesích Stejström zjišťuje, že musí překročit mnohem více hranic, pokud chtějí všichni zůstat na živu.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko